Nie sme iba eshop. Nie sme predavači. A už vôbec sa neskovávame v pozadí počítačových monitorov ani pultov obchodíkov. My chodíme za Vami. Diskutujeme s Vami. Komunikujeme s Vami tvárou v tvár. A to nás baví. Až na nás v teréne narazíte, neváhajte k nám ísť ochutnať nejaké smoothie, poklábosiť či požiadať o radu. Od toho tu predsa sme.

Sme aktívnou súčasťou taktiež každého veľtrhu, výstavy či konferencie, ktorá sa zaoberá zdravým životným štýlom. Navštevujeme tzv. indoor veľtrhy, vonkajšie trhy a výstavy aj športové podujatia. Prednášame, vzdelávame sa alebo Vám pomáhame dosiahnuť životnú rovnováhu. To všetko je Naturalis. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá.

Fotogaléria

„Nie sme len produkty. Sme superpotraviny s príbehom!“

Ukážky našich produktov

Radi by ste si zaobstarali niektoré naše produkty, ale ešte pred tým ich preferujete vidieť v reálnom prostredí? Máme pre Vás hneď tri riešenia. Buď sa za nami môžete stavať pri stánku na niektorej z výstav či veľtrhov, alebo sa na ne môžete pozrieť v niektorom z našich partnerských obchodíkov či mrknite na fotografie nižšie :-)

Naturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktovUkážky produktov

Veľtrhy / výstavy

Sme hrdí na to, že sme mohli byť a stále sme súčasťou najväčších veľtrhov v SR zameraných na zdravú výživu či zdravý životný štýl. Mohli ste nás vidieť na Festivale Evolution, VegeFeste, World of Beauty and Spa, Sport Expu či mnohých ďalších akcií.

Naturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhuNaturalis na veľtrhu

Vonkajšie festivaly

Okrem komerčne známych/najväčších festivalov a veľtrhov sa tiež pravidelne pohybujeme „v teréne“. A to nás dobíja najviac. Kde inde by sme mali nabrať energiu, keď nie v prírode.

Naturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréneNaturalis v teréne

Spolupracujeme s úspešnými športovcami

Ďalšou našou činnosťou, na ktorú sme veľmi hrdí je spolupráca s úspešnými športovcami. Vždy sa nám šťastím rozžiaria oči, keď sa dozvieme, že niektorý „náš“ športovec vyhral majstrovstvá SR, Európy či dokonca sveta.

Naturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcovNaturalis podporuje športovcov