Jedine s Naturalis Premium získate na všetky produkty zľavu 20% + dopravu zadarmo.

Naturalis Premium je služba, ktorá Vám zlacní, spríjemní a spohodlní celý nákupný proces. Len vďaka členstvu v Naturalis Premium na všetky produkty získate zľavu 20% + vždy dovezieme tovar až k Vám domov a to úplne zadarmo.

Okrem výhodných cien či pohodlnej dopravy získate množstvo ďalších benefitov ako je predĺžená lehota na vrátenie tovaru celých 365 dní, prednostný výdaj Vašej objednávky, darček zdarma na uvítnu ai.

Iba členovia Naturalis Premium získajú najvýhodnejšie podmienky pre pohodový, lacný, rýchly a bezstarostný nákup. Registrujte sa ešte dnes!

Naturalis Premium

Čo Vám Naturalis Premium prinesie

Zľava 20% na celý sortiment

Ako registrovaný zákazník s členstvom premium získate zľavu 20% na všetky produkty z nášho sortimentu. Nezáleží na tom, či sú už zľavnené alebo nie, nezáleží na tom, či sa jedná o novinku alebo zabehnutý produkt alebo dokonca ani nezáleží na tom, či si objednáte produkt za sto korún alebo za tisíc korún. Zľavu 20% máte na celý sortiment za všetkých okolností!

Doprava zadarmo - za všetkých okolností

Okrem výhodných cien tiež získate dopravu po celej SR zadarmo. Tovar si môžeme doručiť do práce, na chatu alebo do domu. Od Aša po Jablunkov. Tovar Vám môže doručiť Slovenská pošta či Kuriérska spoločnosť. A vždy zadarmo.

Predĺžená lehota na vrátenie tovaru - 1 rok

Bežný zákazník v bežnom e-shope má lehotu na vrátenie tovaru 14 dní. Naši zákazníci majú lehotu na vrátenie tovaru 100 dní. Ale iba členovia Naturalis Premium môžu neznehodnotený tovar vrátiť kedykoľvek počas celého jedného roka. Zakúpili ste si tovar, zabudli naň a po 365 dňoch ste ho objavili v skrini? Nevadí. Môžete nám ho vrátiť a my Vám ho vymeníme na nové.

Prednostný výdaj

Radi by ste mali tovar čo najskôr? Všetci členovia premium sú odbavovaní prednostne. Ich objednávka sa spracuje ako prvá, ako prvým sa tovar zabalí a tiež hotový a zabalený balík zvezie kuriér s najvyššou prioritou.

Darček zadarmo

K prvej objednávke každý náš člen navyše získa praktickú nákupnú tašku, ktorá sa skvele hodí nielen na nákupy kvalitných potravín, ale napríklad aj na pláž, do telocvične, na huby či na podvečernú prechádzku.

Zľava 20% na celý sortiment
Doprava zadarmo na všetko
Predĺžená lehota na vrátenie tovaru - 1 rok
Prednostný výdaj Vašej objednávky
Darček zadarmo na privítanie

Ako Naturalis Premium získam

Celý proces získania Naturalis Premium je jednoduchý a rýchly. Stačí vyplniť formulár nižšie a my sa Vám následne ozveme s podrobnosťami, vďaka ktorým Vám nakupovanie ešte viac spríjemníme.

Druhy členstva

Dĺžka členstva
Cena členstva
Cena členstva / 1 deň
Priemerný zákazník ušetrí
Benefity
Zľava na celý sortiment
Doprava zadarmo
Lehota na vrátenie tovaru
Prednostný výdaj
Darček na privítanie
Skúšobka
1 mesiac
11,99 €
9,6 € / deň
101 Kč / mesiac
20%
 
4 mesiace
Najobľúbenejšie
3 mesiace
20,99 €
0,23 € / deň
601 Kč / 3 mesiace
20%
 
6 mesiacov
 
Pre fajnšmekrov
5 mesiacov
34,99 €
0,20 € / deň
1101 Kč / 5 mesiacov
20%
 
12 mesiacov
 
 

Nezáväzný dopyt / aktivácia služby Naturalis Premium

Pre zriadenie účtu Premium či poskytnutie viac informácií nám napíšte cez kontaktný formulár. Radi Vám budeme plne k dispozícii a poskytneme všetky potrebné informácie.