Filtrovat podle
Filtrovat podle X
Cena
Kategorie
zobraziť viac zobraziť menej
Cenné látky
Certifikáty
zobraziť viac zobraziť menej
Účinok
zobraziť viac zobraziť menej
Vplyv na orgán
Zloženie
zobraziť viac zobraziť menej
Časť tela
zobraziť viac zobraziť menej
Vhodný aj pre
Forma
zobraziť viac zobraziť menej
Vyrobené v krajine
Hmotnosť / objem
g / ml g / ml
Filtre

Semante by Naturalis

Semante by Naturalis je označenie nášho ďalšieho produktového radu - BIO kozmetiky . Rovnako ako u zelených potravín, superpotravín či čajov, tak aj u kozmetiky si zakladáme na prvotriednej kvalite, certifikátoch akosti a starostlivosti, s ktorou celý proces tvoríme. Výroba samozrejme prebieha v Českej republike. Sme hrdými držiteľmi certifikátov CPK a CPK BIO, ktoré nám udelila popredná česká certifikačná autorita. Ročné skúsenosti, zmysel pre detail a kvalitné suroviny - to robí našu kozmetiku tak jedinečnú.

Prírodnú kozmetiku sme vymýšľali, koncipovali a začali vyrábať s dôrazom na prvotriednu kvalitu, transparentnosť surovín, správne výrobné postupy a dlhoročné know-how nášho hlavného majstra výroby. Ten sa výrobou kozmetiky zaoberá už viac ako dvadsať rokov, vyvinul stovky receptúr vymyslel desiatky funkčných výrobných postupov a urobil zdravšími a šťastnejšími desiatky tisíc zákazníkov v celej Českej republike. U nás ste teda v dobrých rukách.

Vďaka za studena lisovaným BIO olejom, aromaterapeutickým siliciam a bylinným extraktom naša kozmetika obsahuje celý rad nenahraditeľných vitamínov a ďalších látok pre dokonalú hydratáciu a revitalizáciu pokožky. Samozrejme neobsahuje parabény, silikóny, umelé parfumácie ani žiadne iné chemické látky. Zloženie je teda vhodné aj pre citlivých jedincov.

 
Zobraziť filtre
Seřadit podle: